המלחמה האחרונה
לסקרנים!מה עומד לקרות במדינה בתקופה הקרובה...
טוען סרט...
6 תגובות
רוצה לכתוב תגובה? הרשם/י
דברים חוצבי להבות -עלינו להתחזק לקראת הגאולה שהיא ממש קרובה
ממש מריחים אותה
המלחמה האחרונה.
ארץ ישראל התברכה`` במלחמות קיום למה? כדי שנתעורר ונבין שהבית שלנו ארצינו ניתנה לנו בהשאלה לכל אדם במשך שבעים שנה. מה אתה עשית למען המדינה? שירתת בצבא יצאת ידי חובה... מה עשית למען בורא עולם? שנתן לך בית(ארץ) לגור בו במשך שבעים שנה.כלום לפחות ככה נרגיש למי שבאמת לא עשה ונתן כלום.משמע ביחס לארצינו אחרי גלות ומלחמות לא התעוררנו?? בניסים התפלאנוהמסר לא השכלנו.לכן ילדתי הקטנה זו תיהיה המלחמה האחרונה . ועלינו להסיק את המסקנה גם כי לא נשאר זמן לתהות בקנקנה.
אני מסורתית. וו דעתי.
ההרצאה של רמי לוי מופנת בעיקר לנשים עם כוח התפילה הגדול.
אם תתפללו לעם ישראל כמו שאתן מתפללות לשלומם של ילדכן תחוללנה ניסים.
אמן!