הסוף - The End
מוות קליני של יהודי צרפתי ובו מתאר את כל מה שראה הרגיש וחווה ויספר כאן למטה בעולם,וכמותו אחרים לא ראו מתוך מיליוני מקרים של מוות קליני בעולם שווה צפייה מדהים!!
טוען סרט...
16 תגובות
רוצה לכתוב תגובה? הרשם/י
חשוב לכולם לדעת: כל מה שהוא ראה למעלה, באמת הם עניינים רוחניים בתכלית, ואין להם צורה גשמית (כמו שהיה ניתן לחשוב למי ששומע את סיפורו), אלא שהקב``ה רצה שהוא יספר לנו על מה שהולך למעלה ולכן הקב``ה ``תירגם`` במוחו את כל הזכרונות למושגים גשמיים (כיון שמושגים רוחניים לא נתפסים כלל במוח האנושי בהיותו בעולם הגשמי הזה). ועוד חשוב לדעת: כל אלו שעברו על מוות קלינית, בודאי שגם הם ראו הרבה יותר ממה שמספרים, אלא שלא לכולם ניתן הרשות לזכור הכל (או לא לכולם הקב``ה ``מתרגם`` את הזכרונות).
איך עושים להוריד את הסרט הזה כדי לצרוב ולתת לחברים?
ישר כח אשריכם ישראל.הלוואי שעם ישראל יזכה לראות את אתר סודות להבין ולדעת כמה סודות באמת אפשר לגלות דברים מדהימים,ומענינים מאוד.שניזכה לישם,אמן
בע``ה
מדהים ה` אחד ושמו אחד לשם ולתפארת ולתהילה
ישר כוח, כל הכבוד!!!
וואי מרגש נורא מפחיד ומשמח לדעת ושיש הזכות לדעת איך מתנהל העולם תודה רבה לכם אתר סודות ותודה ה`
הצפייה מי ייתן תתן להמשיך ולהתחזק ולהיות יהודי טוב
ממש מחזק ,
הלוואי ונזכה לחזור בתשובה שלימה ! ! !
ושבעזי``ת משיח צדקינו יבוא ויגאלינו
אמן ! ! !
עדות החייבת לעורר כול מי שמרגיש שיש לו נשמה ואוהב את השותף החשוב הזה.
תודה רבה מאוד עבור שליחת עדות המדהימה הזו
חשבתי לעצמי איך הוא זוכר כל כך טוב את האירוע הזה
תשובה: מהשמים עשו אותו לשליח ולכן אין שום בעיה לזכור הכול
האם אפשר לקבל את כתובת או הטלפון של האדם הזה?
בברכה
חיים
יש כל כך הרבה ספרים כל כך דעות הדבר היפה שלמדתי זה מה שאת החושב שם עולמך אתה חושב אושר חשוב טוב חשוב אהבה הן ה` באהבה אנו לא מלאכים ה נתן מיצוות של אהבה (לא פחד שמרחיק) אכן צניעות זה מגן אך היפה הוא שהגבר צריך לשמור ואישה מה שהיא מכוונת זה שכרה וכן הגבר מה שמכוון לו השכר.
מה שכן מה טוב לשבח הצניעות שרה אימנו שמזכה לבנים צדיקים וכן לבריאות שפע
וכן רחב שגברה על מידותיה ועשתה חסד עם מהרגלים זכתה לב` טובות לאיש צדיק וכן ל8 מלכים נביאם . ה` חפץ במעשים טובים (ולא באיומים ) ה` חפץ שנעשה טוב זה עם זה באהבה לב שלם ותממים ישר
יותר תמימות יותר אהבה ומעט דיבור יותר עשייה וברכה ה` עימנו תמיד.
בשורות טובות חיים טובים
לחשוב טוב יבוא הטוב.
כל אדם יעשה טוב יחשוב טוב וכן לקרוא הרבה תהילים ולהיות אדם טוב וישר זכות האמת -תורה ומיצוות יבוא חסד ה` באהבה חינם בחינת חן של אמת . בחינת יאר ה` פניך ויחונך, חן של אמת .
והיעקר לא לפחד כלל לשמוח ב`ה` ובאהבה לשוב אל ה` באהבה ואלינו הוא באהבה . בשמחה עי` מערכת יחסים טובה ומחשבה טובה ה` אוהב שלום. ולהודות לו בברכה בתודה וליבנו שמח באמת בהרחבה ממש באמת , וללא ציפייה מהזולת כי מה` זה שלום אמיתי ומושלם ה` משלים אותנו על ידי המציוות לב שמח וכל הרצונות ה` קירבה אלינו .
לחשוב טוב וה` שולח לנו טוב אמיתי.
בשורות טובות ומראות טובים.
אין עוד מלבדו
הייתי שקועה בסרטון..ומי יודע יכול להיות בעזרת ה` בזכות הסרטון הזה עוד נחזור בתשובה..אמן ואמן!!
תמשיכו כך אשריכם.
פשוט חיזק אותי !
ואני קירבת אלוקים לי טוב!!!!
אין עוד מלבדו!!!!
היה מדהים ומחזק
ממליצה לכולם לראות
הסרט פצצה אין מילים לתאר
תראו זה שווה את העולם הבא שלכם